خرید زمین در چمستان | قیمت و فروش زمین شهرکی, جنگلی, ساحلی

اگر به دنبال یک فرصت استثنایی برای سرمایه گذاری هستید خرید زمین در چمستان بهترین گزینه است. چمستان منطقه پرطرفدار و محبوب جهت خرید ملک است. زمین های مناسب در شمال برای  شما سودآور هستند چه بخواهید زمین بخرید و ویلا بسازید و چه بخواهید زمین هایی بخرید که کاربری تجاری دارند پروژه های پرسودی را آغاز کنید. افرادی که در شهر های بزرگ زندگی میکنند ترجیحشان این است که سرمایه خود را بر روی املاک اختصاص دهند. زمین های متنوعی جهت خرید و فروش در چمستان ارائه شده اند. از لحاظ وضعیت سند، نوع کاربری هم با هم متفاوتند.

چرا در چمستان زمین بخریم؟

خرید زمین در چمستان در شهر های اطراف یا روستا هرکدام مزایا خود را دارند. چمستان یک ناحیه جنگلی با کوهستان های پوشیده شده از درختان انبوه است. چمستان جزء شهرهای زیبای استان مازندران است. و واقعا موقعیت مناسبی است که کنار این طبیعت زیبا زمین بخرید. اگر میخواهید در شمال ساخت ویلا انجام دهید لازمه آن خرید زمین مناسب است. از مزایا مهم پیدا کردن زمین در شمال این است که محدودیت متراژ ندارید. انواع زمین با متراژ های مختلف در چمستان وجود دارد. زمین هایی که در بافت شهری هستند محدودیت متراژ دارند و نمیشود بیش از یک حد معین از آنها استفاده کرد این محدودیت در شهرهای شلوغ بیشتر دیده می شوند اما در مورد چمستان شما هر مقدار زمین با هر متراژ که بخرید میتوانید از آن استفاده کنید.

بهترین مناطق چمستان برای خرید زمین کجاست؟

بهترین مناطق مازندران و چمستان برای خرید زمین را اگر بخواهیم معرفی کنیم بیش از 20 روستا را باید نام ببریم. زمین های فروشی چمستان در محدوده جنگل، جاده آمل، چمستان و محدوده های روستایی پراکنده شده اند. به طور کلی بهترین مناطق و نواحی روستایی در چمستان که جهت خرید زمین با انواع کاربری پیشنهاد میشود به صورت زیر هستند:
آهودشت، عباس کلا چمستان، سالده علیا، روستای شهربند، روستا کردآباد، تسبیح کلا، روستا شیرکلا، روستا چمازکلا و .... چونکه این منطقه ها بسیار پر پیچ خم هستند و دسترسی به بعضی از روستا ها نیازمند عبور از جاده هایی که ممکن است در آنجا سردرگم شوید، یافتن زمین فروشی در چمستان در کنار مشاوران املاک امکان پذیر است. شما میتوانید جهت پیدا کردن زمین سنددار یا پیدا کردن زمین شهرکی و جنگلی با کاربری مسکونی یا هر گزینه دیگر به وبسایت املاک رحمتی مراجعه فرمایید.

 

بهترین مناطق چمستان برای خرید زمین کجاست؟

 

قیمت خرید زمین در چمستان چقدر است؟

قیمت خرید زمین در چمستان به عوامل مختلفی بستگی داره. اینکه زمین چند متری باشد، در چه منطقه ای باشد، نوع کاربری آن به چه صورت باشد قیمت ها بسیار متفاوت هستند. ممکن است زمینی با قیمت کمتر از یک میلیارد تومان در چمستان پیدا کنید اما با همان متراژ در یک منطقه دیگر قیمت زمین بیشتر باشد. همانطور که مشخص است باید زمین هایی را انتخاب کنید که با بودجه مالی شما هماهنگ باشد. شرایط خرید زمین در چمستان تا حدی در قیمت ها تاثیر دارد. برای مثال اگر قصد دارید زمین اقساطی در چمستان بخرید، باید در مورد باز پرداخت اقساط و درصد سودی که روی هر قسط اضافه میشود با مشاور املاک مشورت کنید. بعضی از زمین ها هم در شرایط فروش فوری قرار میگیرند و این میتواند باعث ارزان تر شدن قیمت زمین ها شود. و همینطور نوع کاربری زمین در قیمت آن تاثیر گذار است.

خرید زمین جنگلی در چمستان

یکی دیگر از گزینه هایی که جهت خرید زمین در چمستان پیشنهاد میکنیم زمین های جنگلی هستند. شما با خرید زمین جنگلی در چمستان از مزایا زیادی برخوردار می شوید. نمای ابدی رو به جنگل های سرسبز چمستان و منظره های زیبا از کوهستان در دور دست، یک مزیت بزرگ و مهم است. تعداد زمین هایی که پلاک یک جنگل هستند و جزء زمین سنددار در چمستان به حساب می آیند، قابل توجه بوده و شما به راحتی می توانید با هر متراژ که در نظر دارید در چمستان زمین پیدا کنید. خرید و فروش زمین در چمستان بر اساس متراژ زمین و موقعیت مکانی آن متفاوت هستند.

برای خرید زمین در چمستان به چه نکاتی توجه کنیم؟

شما باید قبل از خرید زمین، هدف خودتان را مشخص کنید. باید ببینید بودجه مالی شما چقدر است. این دو گزینه از مهم ترین نکات هستند. بودجه ای که جهت خرید زمین با کاربری تجاری و صنعتی لازم دارید، چندین برابر بودجه ای است که برای خرید زمین با کاربری مسکونی باید در نظر بگیرید. هدف شما از خرید زمین این است که به سرعت از آن بهره برداری کنید یا نه میخواهید زمین را در همان شرایط نگه دارید و بعد بفروشید.
دومین نکته جهت خرید زمین در چمستان این است که میخواهید کجا زمین بخرید. آیا میخواهید زمین در روستا های نزدیک به جنگل بخرید یا نه زمین وسیع در کنار دشت زارها یا غیره. شما میتوانید با مراجعه به سایت املاک رحمتی جواب سوال های خود را پیدا کنید.

 

خرید زمین جنگلی در چمستان

 

 

 

در تماس باشید


چمستان،آهودشت، املاک رحمتی

خانم سهیلی 09194769055

خانم شعبانی 09190191274

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

املاک رحمتی