خرید ویلا در نوشهر | فروش و قیمت انواع ویلا شهرکی، جنگلی، ساحلی

مشاور املاک رحمتی از شما دعوت میکند تا جهت دیدن ویلا های جنگلی ، ساحلی وشهرکی در شهر نوشهر از این صفحه دیدن کنید.

ما با بررسی شرایط، سلیقه و بودجه شما، گزینه های متفاوتی را پیش روی شما قرار خواهیم داد. شما می توانید در سایت ما جستجو کنید خانه ایده آل خود را پیدا کنید و با مشاورین ما تماس بگیرید.

مشاور املاک رحمتی بهترین انتخاب ها را برای شما برای خرید ویلا در نوشهر ارائه میدهد و این امکان را به شما میدهد تا ویلاهایی با قیمت ارزان و مناسب پیدا کنید

با انتخاب مشاور املاک رحمتی میتوانید با اطمینان خاطر جهت خرید، فروش، رهن و اجاره ویلاهای ساحلی،ویلاهای جنگلی و شهرکی در شهرستان نوشهراقدام نمایید.

3 خواب
260 متراژ
185 زیر بنا
قیمت: 9,000,000,000
مشاهده جزئیات
2 خواب
250 متراژ
130 زیر بنا
قیمت: 2,700,000,000
مشاهده جزئیات
2 خواب
2060 متراژ
180 زیر بنا
قیمت: 11,000,000,000
مشاهده جزئیات
3 خواب
1020 متراژ
250 زیر بنا
قیمت: 12,000,000,000
مشاهده جزئیات
6 خواب
1130 متراژ
1100 زیر بنا
قیمت: 33,000,000,000
مشاهده جزئیات
2 خواب
200 متراژ
100 زیر بنا
قیمت: 2,500,000,000
مشاهده جزئیات
3 خواب
2 حمام
217 متراژ
250 زیر بنا
قیمت: 3,800,000,000
مشاهده جزئیات

 

خرید ویلا در نوشهر

املاک رحمتی انواع ویلاها و آپارتمان های ساحلی و خط دریا در نوشهر و شمال را با مناسب ترین و ارزان ترین قیمت توسط تیم مجرب خود در اختیار شما عزیزان قرار میدهد و اگر شما به دنبال خانه ایی شیک و لوکس و یا به دنبال ویلا باغ یا خانه روستایی در نوشهر هستید و میخواهید از امکانات و ویژگی های آن مطلع شوید با کارشناسان ما در تماس باشید.

فروش ویلا لوکس در نوشهر

خرید و فروش انواع ویلا های لوکس و شیک استخردار کنار ساحل، رو به جنگل نوساز و چندسال ساخت به صورت شهرکی و ساحلی و جنگلی در منطقه نوشهر و مازندران بفروش می رسد. برای بازدید ملک مورد نظر خود با کارشناسان املاک رحمتی تماس بگیرید.

خرید ویلا جنگلی در نوشهر

وجود فشارهای زندگی و آلودگی هوا سبب شده بسیاری از افراد به طبیعت رو بیاورند. نور بخاطر نزدیکی به دریا و جنگل بسیاری از این علاقه مندان را به سمت خود کشیده است. زیباترین جنگل های انبوه در شمال در نوشهر واقع شده است. خرید ویلا در نوشهر از دسته ویلای ساحلی و جنگلی، ویلا لوکس و ویلای استخردار، پر طرفدار است. اگر به دنبال خرید ویلا رو به جنگل و پلاک یک جنگل دارای سند تک برگ در منطقه نوشهر با پایین ترین قیمت و امکانات می باشید با گروه مشاورین املاک رحمتی تماس بگیرید.

 

خرید ویلا جنگلی در نوشهر

 

خرید ویلا ارزان در نوشهر

قطعا این شهر گردشگری زیبا با محیطی آرام و دلنشین و با طبیعتی خیره کننده یکی از بهترین انتخاب ها برای کسانی که به دنبال گذراندن تعطیلات می باشند هست خرید ویلا در نوشهر در نزدیکی ساحل دریا و ویلا پلاک اول جنگل های نور، با نمای ابدی رو به کوهستان و جنگل، ویلای سنددار زیر قیمت بازار توسط گروه مشاورین املاک رحمتی بفروش می رسد شما می توانید با پیداکردن خانه ایده آل خود با مشاورین ما تماس بگیرید.

خرید ویلا سنددار در نوشهر

ویلاهایی که دارای سند عرصه و اعیان میباشند و یا به قولی شش دانگ و سند تک برگ هستند؛ اینها از آن دسته ویلاهایی به شمار می آیند که از مشتریهای زیادی پیگیر این نوع ویلاها هستند. این دسته از افراد که خرید ویلا سنددار را در اولویت قرار میدهند، میخواهند کارشان شُسته رُفته باشد و زحمت گرفتن سند به دوششان نیفتد. مسلما با داشتن ویلا سنددار خیالشان از همه جهت راحت است و بدون دغدغه در آن سکونت پیدا میکنند. یک خرید مطمئن؛ شرط فروش مطمئن نیز خواهد بود بنابراین ویلا سنددار مهمترین شاخصه اصلی یک خرید اطمینان بخش را به همراه دارد خرید و فروش انواع ویلا و باغ ویلا با سند تک برگ, پایان کار و پروانه ی ساخت نوساز و چندسال ساخت در مناطق ساحلی، شهرکی و جنگلی نوشهر در سایت املاک رحمتی بفروش می رسد.