خرید ، فروش ، رهن، اجاره ، قیمت، مسکن، ویلا ، آپارتمان ، تجاری ، زمین در نوشهر

در شمال و مازندران ویلاهای زیادی در حاشیه دریا و نوار ساحلی از بندر ترکمن تا بندر انزلی وجود  دارد اما اکثر افراد بیشتر به دنبال خرید ویلا در شهر های ساحلی استان مازندران هستند. در شهرستان نوشهر با وجود اقامتگاه ها و هتل های مختلف با جاذبه های بی نظیر گردشگری، دسترسی راحت و آسان به امکانات رفاهی و نزدیکی به دریا و جنگل باعث شده نوشهر به بهترین شهر جهت جذب گردشگر تبدیل شود.

3 خواب
260 متراژ
185 زیر بنا
قیمت: 9,000,000,000
مشاهده جزئیات
2 خواب
250 متراژ
130 زیر بنا
قیمت: 2,700,000,000
مشاهده جزئیات
2 خواب
2060 متراژ
180 زیر بنا
قیمت: 11,000,000,000
مشاهده جزئیات
3 خواب
1020 متراژ
250 زیر بنا
قیمت: 12,000,000,000
مشاهده جزئیات
6 خواب
1130 متراژ
1100 زیر بنا
قیمت: 33,000,000,000
مشاهده جزئیات
2 خواب
200 متراژ
100 زیر بنا
قیمت: 2,500,000,000
مشاهده جزئیات
3 خواب
2 حمام
217 متراژ
250 زیر بنا
قیمت: 3,800,000,000
مشاهده جزئیات

جاهای دیدنی نوشهر

دریاچه ارواح از بهترین جاهای دیدنی نوشهر است. این دریاچه در بین مردم بومی با نام دریاچه ممرز هم شناخته می شود. جنگل هایی که در اطراف این دریاچه وجود دارند از زیباترین و بکرترین نقاط نوشهر به حساب می آید.

جنگل سیسنگان

یکی از بهترین جنگل هایی که در شمال مازندران وجود دارد جنگل سیسنگان است که جزء جنگل های جلگه ای به حساب می آید. پارک جنگلی سیسنگان هم کمک به حفظ گونه های نادر گیاهی میکند هم به عنوان جاذبه گردشگری توریست های زیادی به خود جذب میکند.

باغ گیاه شناسی نوشهر

باغ گیاه شناسی نوشهر که به باغ اکولوژی هن معروف است از لحاظ بزرگی و قدمت دومین نمونه در کشور به حساب می آید. هدف اصلی این باغ علاوه بر اینکه گونه های نادر گیاهی را پرورش میدهند و حفظ میکنند، آموزش و آگاهی بخشی به مردم هم میکنند.

مزایا خرید ویلا در نوشهر

شهر نوشهر با پیشرفت در زمینه گردشگری و جلوه های طبیعی خداوند باعث مزایای زیادی برای این شهر شده است. خرید ویلا در نوشهر جزء کم ریسک ترین، پر سودترین و مطمئن ترین سرمایه گذاری ها است. در سال های اخیر و توجه زیادی که به گردشگری می شود باعث شده که در شهر های شمالی بازار مسکن رونق پیدا کند.

سرمایه گذاری در نوشهر

خرید ویلا در نوشهر از جمله فعالیت هایی است که افراد می توانند با قرار دادن سرمایه خود در این راه به سود خوبی برسند. شما میتوانید در این شهر ویلاهای متفاوت با نماهای متنوع را ببینید و طبق سلیقه خود خریداری کنید مانند: ویلا ساحلی، ویلا  جنگلی، ویلا باغ و...

چرا نوشهر منطقه ای مناسب برای خرید ویلا محسوب می شود؟

شهر نوشهر از گذشته تا به امروز از مهم ترین شهر های شمال و مازندران در زمینه تجارت محسوب میشود، امروزه هم به دلیل وجود بندر نوشهر از جمله شهر های مهم در این زمینه محسوب می شود.

همین مسئله باعث شده تا خبر های خوبی در زمینه منطقه آزاد بودن نوشهر به گوش برسد. با خرید ویلا در نوشهر میتوان از مزایا منطقه آزاد بودن این شهر هم استفاده کرد.

 

سرمایه گذاری در نوشهر

 

قیمت خرید ویلا در نوشهر

این روزها تقاضا خرید ویلا زیاد شده است و در عین حال عرضه آن کم و فروشنده هایی در نوشهر هستند که با قیمت هایی غیر واقعی اقدام به فروش ویلا میکنند. باید به این مورد توجه کنید اگر ویلایی با قیمتی ارزان تر از آنچه که باید به شما پیشنهاد شد باید اسناد و مدارک مربوط به آن ویلا را درست بررسی کنید. جهت خرید بهترین ویلا با قیمت مناسب با املاک رحمتی در تماس باشید.

 

خرید ویلا باغ در نوشهر

ویلا باغ یک زمین بزرگ با درختان و گیاهان متنوع و وجود یک خانه بزرگ میان آن است. داشتن ویلا باغ مخصوصا برای افرادی که در کلان شهر ها زندگی میکنند بسیار دلنشین است زیرا از فضای شلوغ و آب و هوای آلوده میتوانند وارد یک فضا سرسبز با آرامش شوند. اگر میخواهید ویلا باغ هایی با قیمت مناسب را پیدا کنید به وبسایت املاک رحمتی مراجعه کنید.

مزایا خرید زمین در نوشهر

در نوشهر خرید زمین های جنگلی، ساحلی، شهرکی و زمین های داخل بافت و غیره هر کدام ویژگی های مربوط به خود را دارند. برای مثال خرید زمین جنگلی به دلیل نوع کاربری که دارد سرمایه گذاری خوبی محسوب می شود اگر متراژ زمین زیاد باشد شما میتوانید ویلا باغ شیک در آن بسازید.

خرید زمین های درون شهری

اگر میخواهید با خرید زمین های درون شهری کسب سود داشته باشید باید دنبال ساخت و ساز باشید. در این صورت سودی که به دنبال آن هستید زمانی اتفاق میفتد که روی زمینی که خریداری کردید ملک بسازید تا با فروش آن به سود خوبی برسید.

مزایا خرید زمین

مقرون به صرفه بودن

سفارشی سازی بیشتر

نگهداری کم

هزینه های کمتر

کسب سود در طولانی مدت

رقابت کمتر