شرایط فروش ویلا در چمستان

چمستان با جمعیتی بالغ بر 11 هزار نفر یکی از شهرستان های استان مازندران است که حدود 180 کیلومتر از تهران فاصله دارد. این شهرستان به دلیل آب و هوای خوشی که دارد از جمله مناطقی است که اکثر پایتخت نشینان تمایل دارند اوقات فراغت خود را در آن سپری کنند. این شهرستان از طرف شرق به شهرستان آمل و از غرب نیز به شهرستان نور متصل شده است.
اکثر افرادی که به شهرستان چمستان سفر می کنند تمایل دارند با خرید ویلا در این شهر خوش آب و هوا از امکاناتی همچون چشمه های معدنی آب گرم، آبشار، رود، جنگل و کوه بهره مند شوند.

خرید ویلا در شمال آن هم در چمستان فرصت استفاده از چنین طبیعت بکری را به همه علاقه مندان می دهد تا از اوقات فراغت خود در مکان های تفریحی به نحو احسنت بهره مند شوند. در ادامه به شرایط فروش ویلا در چمستان، مزایای خرید ویلا در چمستان و سایر موارد دیگر می پردازیم و در این راستا اطلاعات مفیدی را برای شما مخاطبان عزیز بیان خواهیم کرد.

خرید و فروش ویلا در چمستان

امروزه بازار خرید و فروش ویلا در چمستان به دلیل آب و هوا و مناطق بکری که دارد بسیار داغ است. همچنین به دلیل نزدیکی شهر چمستان به پایتخت اکثر پایتخت نشین ها برای دور بودن از سرو صدا و ترافیک شهری تمایل دارند در روزهای تعطیل از شهر دور شوند و با خرید ویلا در چمستان اوقات فراغت خود را به بهترین شکل سپری کنند. دنج بودن محله، دسترسی به مراکز درمانی، دسترسی به مراکز خرید از جمله دلایل افزایش فروش ویلا چمستان به حساب می آید، بنابراین اکثر افراد منطقه چمستان را برای گذراندن دوران بازنشستگی و اوقات فراغت ترجیح می دهند و در چمستان ویلا خریداری کنند. چمستان یکی از مناطق دنج و بکری است که در دل استان مازندران قرار دارد و به واسطه شرایط آب و هوای خوش و امکانات رفاهی از جمله شهرهایی است که اکثر افراد در این منطقه ویلا خریداری می کنند.

موقعیت جغرافیایی چمستان

چمستان یک منطقه جنگلی و سرسبز است که در دل استان مازندران نهفته شده است در واقع این منطقه از جمله مناطق شمالی است که علاوه بر سبز بودن جاذبه های گردشگری زیادی هم دارد. این شهر از دو طرف به شهرستان آمل در شرق با فاصله 15 کیلومتر و از قسمت شمال غرب نیز به شهر نور با فاصله ای حدود 22 کیلومترمتصل است. این منطقه جنگلی با فاصله حدود 180 کیلومتر از پایتحت فاصله دارد و در عین حال از طرف جنوب به ارتفاعات البرز مرکزی و بخش بلده منتهی می شود. به دلیل شرایط آب و هوایی چمستان از جمله مناطق سرسبز جنگلی است که گذراندن اوقات فراغت در آن موجب آرامش روح و روان افرادی می شود که تمایل دارند به این منطقه سفر کنند یا در این منطقه ویلا خریداری کنند.

مزایای خرید ویلا در چمستان

چمستان یک منطقه جنگلی و سرسبزی است که در شمال کشور قرار دارد. خرید ویلا در این منطقه با مزایای زیادی همراه خواهد بود که در ادامه برای شما بیان خواهیم کرد.
مزایای خرید ویلا در چمستان عبارت اند از:
• فروش اقساطی ویلا در چمستان
• فاصله کم با تهران
• داشتن امکانات رفاهی
• تنوع قیمت فروش ویلا
• محله دنج و طبیعت سرسبز
چمستان یک از شهرهای زیبای شمالی است که دائما نم نم باران بر روی برگ های پهن درختان نشسته و نسیم خنکی آن هر لحظه صورتتان را لمس خواهد کرد. این منطقه با داشتن مزایای این چنینی ازجمله مناطقی است که افراد برای خرید ویلا این منطقه را ترجیح می دهند.

شرایط فروش ویلا در چمستان

به دلیل تنوع قیمت ویلا در چمستان افراد می توانند با توجه به بودجه ای که کنار گذاشته اند ویلای متناسب با بودجه خود را خریداری کنند. اگر چه تنوع قیمت در چمستان زیاد است اما قیمت هر کدام از ویلاها تحت ثاثیر عواملی از جمله مصالح مورد استفاده، چشم انداز، متراژ بنا متفاوت است که در قیمت نهایی ویلا تاثیر بسزایی دارند. توجه داشته باشید که بیشتر ویلاهایی که در منطقه سرسبز چمستان برای فروش گذاشته می شود قیمت ارزانتری دارند. اما خاطر نشان می کنیم که همیشه گران و یا ارزان بودن ویلا دلیل بر خوب بودن ویلا با امکانات رفاهی آن نیست بلکه باید آگاهانه عمل کنید و طبق شرایط فروش اقدام به خرید ویلا در چمستان کنید.
از شرایط فروش می توان به بازرسی کامل ویلا اشاره کرد. قبل از اینکه معامله ای بین خریدار و فروشنده صورت گیرد باید مشتری به همراه فروشنده ویلا را بازرسی کند و اگر قسمتی از ساختمان نیاز به بازسازی و تعمیر دارد قبل از انجام معامله بازسازی و تعمیر انجام شود. از طرفی در زمان بازدید باید سیستم روشنایی، آب، لوله کشی ها، محوطه سازی و همچنین ایمنی ویلا توسط خریدار کنترل شود. در زمان خرید و فروش ویلا در چمستان طبق مفاد موجود در قرارداد پیش روید و از همه شرایط و ضوابط فروش آگاه شوید تا بعدا دچار مشکلات و چالش های احتمالی نشوید. یکی از شرایط فروش ویلا در چمستان این است که باید متناسب با قیمت بازار ویلای خود را قیمت گذاری کنید. در صورت تعیین کردن قیمت بالا برای ویلا باید به این نکته دقت داشته باشید که مشتریان تمایلی برای خرید ویلای شما نشان نخواهند داد به این خاطر که قیمت پیشنهادی شما خیلی بالاتر از قیمت بازار است. برای قیمت گذاری ویلا باید ارزش خانه خود را همسان با تغییرات بازار ثبت کنید تا در کوتاهترین زمان بتوانید ویلای خود را بفروشید.

سخن پایانی

شهر چمستان یک منطقه خوش آب و هوا است که دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است و همچنین دارای ویژگیهای فوق العاده برای گذراندن اوقات فراغت می باشد. به دلیل نزدیک بودن این منطقه به پایتخت می توان بیان کرد که سرمایه گذاری در این منطقه با خرید ویلا عاقلانه است. این شهرستان از طرف شرق به شهرستان آمل و از غرب نیز به شهرستان نور متصل شده است. تنوع قیمت در خرید ویلا زیاد است و افراد با توجه به بودجه ای که دارند به راحتی می توانند ویلای مناسب با بودجه خود را خریداری کنند. خرید ویلا در این منطقه سرسبز جنگلی و همچنین خرید زمین در چمستان، دو گزینه عالی برای سرمایه گذاری در این منطقه محسوب می شود.

 

در تماس باشید


چمستان،آهودشت، املاک رحمتی

خانم سهیلی 09194769055

خانم شعبانی 09190191274

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

املاک رحمتی