خرید زمین در مازندران یکی از بیشترین کلید واژه های جستجو گوگل میباشد که در اقصی نقاط کشور مشتاق به خرید در مازندران هستند.

شما با خرید زمین در مازندران میتوانید اولین گام سرمایه گذاری را محکم بردارید. مشاوران تیم املاک رحمتی شما را در خرید انواع مختلف زمین با متراژ های گوناگون در شهر های مازندران مشاوره میدهند.

سرمایه گذاری با خرید زمین در مازندران


خرید زمین در مازندران یکی از بهترین و اصولی ترین نوع سرمایه گذاری از قدیم بوده و هست. اکثر مردم بعد از تامین نیاز های اولیه خود اولین چیزی که به فکرشان میرسد خرید زمین جهت سرمایه گذاری است تا از این طریق بتوانند سرمایه خود را حفظ کنند.

هدف از خرید زمین در مازندران


در مورد خرید زمین مازندران جهت سرمایه گذاری باید به این موضوع دقت کنید که هدف بعدی شما بعد از خرید زمین چیست؟
مزایا خرید زمین در مازندران خیلی بالاست و خرید زمین هایی که در مناطقی هستند که افزایش رویه تراکم دارند مثل شهر محمودآباد بسیار سودآور خواهند بود.
امکان ساخت و ساز زیاد در این موقعیت ها زمین بسیار افزایش پیدا میکند و همین موضوع باعث می شود خرید زمین مازندران و شمال جهت سرمایه گذاری با سود بالایی همراه باشد.
در حال حاضر قیمت زمین در مازندران مناسب است و همین موضوع باعث می شود که بعد از ساخت و ساز سود دهی آن بالا باشد.
زمانی که برای خرید زمین در مازندران دست به کار می شوید لازم است علاوه بر دقت کردن بر روی متراژ زمین، به شرایط و موقعیت مکانی زمین هم آگاه باشید. اگر زمینی که شما می خواهید خریداری کنید در منطقه ای با تراکم بالا باشد امکان این که پیشنهاد های بیشتر از طرف فعالان ساختمانی جهت ساخت و ساز داشته باشید بیشتر خواهد بود.

 

خرید زمین در مازندران

 

کاربری زمین مازندران


همانطور که میدانید زمین و ملک کاربری های متعددی دارند: تجاری، مسکونی، کشاورزی و...
کاربری زمین به این معنی است که از هر واحد زمین که در سطح شهر و روستا است به چه نحوی استفاده می شود.

زمین کاربری مسکونی شمال


کاربری مسکونی زمین مازندران، درباره زمینی صدق میکند که برای سکونت باشد و این پتانسیل را داشته باشد. زمینی که در آن هنوز هیچ ساخت و سازی صورت نگرفته اما مجوز ساخت واحد مسکونی برای آن از شهرداری گرفته شده است یا میتوان چنین مجوزی را دریافت کرد. سند های زمین هایی که کاربری مسکونی دارند بسیار با ارزش هستند چون که در زمین مسکونی میشود چند طبقه ساخت.

زمین کاربری کشاورزی شمال


این نوع زمین ها هم به دو نوع تقسیم می شوند: زمین زراعی و باغ.

زمین کاربری زراعی شمال


زمینی که در آن محصولاتی که بازدهی زود 1 یا 2 ساله مانند گندم، ذرت، برنج، انواع سبزیجات و صیفی جات کشت می شود شامل میشود.

زمین کاربری باغ شمال


در این نوع کاربری زمین که دارای درختان میوه باشد زمیین باغ میگویند.

زمین کاربری تجاری شمال


در این نوع کاربری انواع رستوران ها، مغازه ها، عمده فروشی ها و...شامل میشود. البته موضوعی که مهمه داشتن مجوز تجاری برای زمین است.

 

 

در تماس باشید


چمستان،آهودشت، املاک رحمتی

خانم سهیلی 09194769055

خانم شعبانی 09190191274

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

املاک رحمتی