آهودشت کجاست؟ خرید ویلا و زمین در آهودشت

آهودشت در منطقه ای در استان مازندران است. این منطقه یکی از زیباترین و شگفت انگیز ترین روستاهای این استان محسوب می شود.


آهودشت کجاست؟


آهودشت یک روستای بسیار زیبا و دلنشین در استان زیبای مازندران است. روستای کوچک آهودشت در نزدیکی چمستان می باشد. این روستا در چند سال اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. بطوری که بسیاری از افراد برای خرید ویلا به این روستا مراجعه می کنند.
آهودشت یک روستای کوچک در بخش چمستان در شهرستان نور می باشد. تعداد جمعیت این روستا بسیار کم است و به همین دلیل آب و هوای بسیار مناسبی دارد. این روستا جزء روستاهایی است که توانسته مخاطبان توریستی را جذب کند. به دلیل آب و هوای خوبی که دارد برای افراد خوش نشین و کسانی که به دلایل شغلی همیشه در سفر هستند، مناسب می باشد. یکی از مهم ترین دلیلی که این روستا را آهودشت نام گذاری کرده اند، وجود آهو هایی است که در منطقه وجود دارند.
رودخانه زرام یکی از زیبای های بکر این روستا است. همچنین جنگل ها انبوه سخو دلیل اصلی رفت و آمد توریست ها به این منطقه زیبا به شمار می روند. وجود زمین های مناسب و ارزشمند می تواند دلیل موجهی برای سرمایه گذاری باشند. همچنین این روستا دارای زمین های کشاورزی پر رونقی است که از دلایل اصلی و مهم دیگر برای سرمایه گذاری به شمار می روند.
آهودشت منطقه ای می باشد که برای درمان روح و جسم بسیار مفید است. توصیه می شود کسانی که دچار افسردگی هستند به این روستا مراجعه کنند. این منطقه یکی از مناطقی است که هنوز دست نخورده باقی مانده است. همین امر نیز توجه بسیاری از طبیعت دوستان را به خود جلب کرده است.
آهودشت یک روستای بسیار بی نظیر است. طبق سرشماری که در سال 1385 انجام شده است، تعداد جمعیت این روستا را 1459 نفر اعلام کرده اند. 361نفر از آن ها خانوار هستند. فاصله اصلی این روستا تا بخش چمستان فقط سه کیلومتر، تا شهر آمل پانزده کیلومتر و تا شهر نور بیست کیلومتر است. روستای آهودشت در نزدیکی روستا های کرات کتی، باغبانکلا، شهربند و عبدالا آباد است.
نکته قابل اهمیت این است که مقبره آقا شاه بالو نیز در این منطقه است.
نکته: در منطقه آهودشت شکار آهو ممنوع است و فردی که این عمل را انجام دهد مجازات می شود.

غذاهای معرف آهودشت


همه دنیا می دانند که شمال کشور زیبای ما غذاهای لذیذ دارد. روستای آهودشت نیز دارای غذای لذیذ باقلاقاتق به عنوان غذای محلی می باشد. افرادی که به این منطقه سفر کردند می دانند که این غذا بسیار عالی و خوشمزه است. باقلاقاتق طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا دارد. یکی از دلایل خوشمزگی این غذا این است که تمام مواد اولیه آن در همان روستا تهیه می شود. این غذای خوشمزه را می توانید به عنوان پیش غذا صرف کنید.
عضو اصلی این غذا همانطور که از اسم پیدا است، نوعی باقالی می باشد. همچنین برای خوشمزه تر شدن به آن تخم مرغ نیز اضافه می کنند.

امکانات روستای آهودشت


بهتر است برای آنکه با روستای آهودشت بیشتر آشنا شوید، با امکانات آن نیز اطلاع یابید.
این روستا دارای مسجد، حسینیه است.
در روستای آهودشت دو امامزاده ( امامزاده سیدصاحب الدین و امامزاده محمد) وجود دارد.
زمین چمن مصنوعی نیز در این روستا ساخته شده است.
در این روستا مدرسه ابتدایی نیز تاسیس شده است.
از در این روستا مخابرات و فرستنده های رادیویی نیز ساخته شده است.
گاز، برق و آب نیز در خانه های این روستا در اختیار مردم است.
اگر به فکر این هستند که علاوه برسرمایه گذاری جای مناسبی را برای اقامت انتخاب کنید این روستا می تواند جزء گزینه های اول شما باشد.

دلایل خرید ویلا و زمین در آهودشت


اگر به دنبال سرمایه گذاری هستید، به منطقه آهودشت مراجعه کنید. چون یکی از مناطق زیبا و جذاب برای ساخت ویلا و خرید زمین به شمار می رود. در ادامه با چند مورد از دلایلی که این روستا را زیبا کرده است آشنا شوید:
طبیعت زیبا و بکر آهودشت این منطقه، یکی از طبیعت های خاص و زیبا در استان مازندران بشمار می رود. در واقع این منطقه یک پارک با صفا در وسعت زیاد است.
تعداد کم جمعیت این روستا یکی از دلایل مهم برای خرید ویلا و زمین است. چون سرو صدا در این روستا بسیار کم می باشد.
در مناطق شمالی روستا ها با یکدیگر فاصله های بسیار کمی دارند. پس شما با انتخاب آهودشت، می توانید به دیگر مناطق و روستاهای این منطقه نیز دسترسی داشته باشید.
زمین های مرغوب برای کشاورزی و باغبانی در این منطقه، برای افرادی که علاقمند به باغداری هستند مناسب است.
قیمت مناسب و تنوع قیمتی ویلا ها یکی از بزرگترین ویژگی های این منطقه است. بنابراین با هزینه مناسب میتوانید بهترین و با کیفیت ترین ویلاها را انتخاب کنید.
برای کسانی که مشکلات تنفسی دارند این منطقه بسیار خوش آب و هوا است.
مهم ترین مزیت این منطقه نوساز بودن ویلا ها است.
جاده های منتهی به روستای آهودشت مشکلات جاده ای ندارد و در این جاده ها خبری از ترافیک های سنگین نیست.
یکی از ویژگی های بسیار مهم این منطقه برای خرید ویلا این است که مردمان این روستا فرهنگ و اجتماع و نوع زندگی بسیار ساده و زیبایی دارند. همچنین بسیار انسان های خون گرم و مهربانی هستند.
سند ویلاهای این منطقه مشکلات دیگر مناطق را ندارند.
نکته قابل توجه این است که سبک و طراحی ویلا ها بر روی قیمت آن تاثیر بسزایی دارد. برای همین بهتر است برای اطلاعات بیشتر به املاک رحمتی مراجعه کنید. این املاک با مشاوره ای که به شما می دهند، می توانید بهترین ویلا را در بهترین منطقه آهودشت انتخاب کنید.

کلام آخر


روستای آهودشت یک منطقه بسیار زیبا و جذاب است که متوسط سن افرادی که در این روستا زندگی می کنند 50سال است. در این چند سال افراد ساکن روستا تلاش کردند تا روستا بافت اصلی خود را از دست ندهد. با خرید ویلاهایی که در این روستا وجود دارد، آینده روحی خودتان را تضمین کرده اید.

 

در تماس باشید


چمستان،آهودشت، املاک رحمتی

خانم سهیلی 09194769055

خانم شعبانی 09190191274

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

املاک رحمتی