خرید ویلا در ایزدشهر| فروش و قیمت انواع ویلا شهرکی، جنگلی، ساحلی

خرید ویلا در ایزدشهر و خرید ویلا شهرکی در ایزدشهر گزینه های مناسبی جهت سرمایه گذاری در شمال مازندران میباشد. استان مازندران از نظر داشتن شهرهای منحصر به فرد و زیبا با طبیعت بکر بسیار بی نظیر است. از مزایای این شهر که باعث افزایش محبوبیت این شهر شده است، وجود داشتن جنگل های سرسبز و انبوه در کنار این شهر است و همین باعث شده ایزدشهر جزء شهر های توریستی مازندران قرار بگیرد چون گردشگرانی که به دنبال خرید ویلا در منطقه ای هستند که هم به جنگل و هم ساحل نزدیک باشد این شهر بهترین گزینه برای آنهاست. 

موقعیت مکانی ایزدشهر باعث شده که امروزه این شهر به یکی از بهترین شهرهای استان مازندران جهت سرمایه گذاری تبدیل شود.

 

2 خواب
650 متراژ
120 زیر بنا
قیمت: 4,000,000,000
مشاهده جزئیات
2 خواب
150 متراژ
90 زیر بنا
قیمت: 15,000,000,000
مشاهده جزئیات
3 خواب
220 متراژ
130 زیر بنا
قیمت: 3,000,000,000
مشاهده جزئیات
2 خواب
250 متراژ
120 زیر بنا
قیمت: 2,800,000,000
مشاهده جزئیات
3 خواب
2 حمام
260 متراژ
180 زیر بنا
قیمت: 2,200,000,000
مشاهده جزئیات
2 خواب
1 حمام
180 متراژ
120 زیر بنا
قیمت: 1,350,000,000
مشاهده جزئیات
2 خواب
2 حمام
350 متراژ
100 زیر بنا
قیمت: 1,500,000,000
مشاهده جزئیات
3 خواب
2 حمام
200 متراژ
150 زیر بنا
قیمت: 1,600,000,000
مشاهده جزئیات
3 خواب
3 حمام
300 متراژ
400 زیر بنا
قیمت: 7,000,000,000
مشاهده جزئیات

فروش ویلا لوکس در ایزدشهر

ویلا های لوکس در ایزدشهر بوسیله طراحان حرفه ای و تحصیل کرده و با سابقه طراحی شده اند. جهت خرید و فروش ویلا لوکس و لاکچری استخردار با نما مدرن و کلاسیک در ایزدشهر و اطلاع از قیمت، در سایت املاک رحمتی جستجو کنید و ملک مورد نظر خود را با مشخصات کامل آن پیدا کنید.

خرید ویلا جنگلی در ایزدشهر

وجود مراتع سرسبز، دشت ها در منطقه ایزدشهر مناظر بی نظیری را بوجود می آورد که در دیگر شهرهای ایران نظیر آن وجود ندارد. خرید ویلا جنگلی در ایزدشهر بواسطه وجود همین مناظر زیبا طرفداران زیادی را به سمت خود جذب می کند. املاک رحمتی به خوبی به شما در مسیر خرید و فروش ویلا جنگلی در ایزدشهر یاری می رساند.

خرید ویلا ساحلی در ایزدشهر

گزینه‌های خرید ویلا در ایزدشهر در زیباترین زمین‌های ساحلی، تمام آن چیزی است که می‌تواند سبک زندگی شما را تغییر دهد. اگر بدنبال خرید ویلا ساحلی در شهر ایزدشهر هستید تیم املاک رحمتی به شما کمک می کند تا بهترین ویلا های ساحلی شیک را طبق سلیقه تان براحتی پیدا کنید.

خرید ویلا سنددار در ایزدشهر

اگر شما هم بدنبال خرید بهترین ویلا ها با مناسب ترین قیمت همراه با سند در شمال هستید میتوانید فایل های خرید ویلا در سایت املاک رحمتی را مشاهده کنید. جهت خرید ویلا سندار و جوازدار در منطقه ساحلی، شهرکی، جنگلی در ایزدشهر میتوانید به صفحه خرید ویلا در ایزدشهر در وبسایت املاک رحمتی مراجعه کنید و با کارشناسان ما در تماس باشید.

خرید ویلا باغ در ایزدشهر

ویلا باغ ها با چشم انداز زیبایی که دارند تمام چیزیست که هر طبیعت دوستی نیاز دارد. جهت اطلاع از قیمت خرید و فروش شیک ترین ویلا باغ های مدرن در ایزدشهر با مناسب ترین قیمت و با متراژ متنوع و استخردار با تیم مجرب املاک رحمتی تماس بگیرید.

 

خرید ویلا باغ در ایزدشهر

 

خرید ویلا ارزان در ایزدشهر

مطمئناً این شهر گردشگری زیبا، یکی از بهترین انتخاب ها برای کسانی است که به دنبال گذراندن تعطیلات در یک محیط آرام و دلنشین با طبیعت خیره کننده اند. بروز ترین و شیک ترین ویلا های ایزدشهر با پایین ترین قیمت ممکن توسط تیم املاک رحمتی جمع آوری شدند تا تمامی متقاضیان خرید ویلای ارزان در ایزدشهر براحتی به این فایل ها دسترسی داشته باشند.

خرید ویلا زیر قیمت در ایزدشهر

ویلاهای ارزان ویلاهایی هستند که در مناطق عمدتاً جنگلی ساخته می شود, معمولاً این ویلا ها یا ویلاهای فلت هستند یا ویلاهای نیم پیلوت و همچنین بدون استخر می باشند از این رو اگر بودجه شما کم است و تمایل دارید حتما خرید ویلای ارزان داشته باشید می توانید به سراغ خرید این موارد بروید تا هم ویلا داشته باشید و هم هزینه چندانی را پرداخت نکنید. جهت خرید ویلا زیر قیمت در ایزدشهر میتوانید به وبسایت املاک رحمتی مراجعه فرمایید.

سرمایه گذاری در شمال ایزدشهر

سرمایه گذاری در ایزدشهر در یکی از شهر هایی که در کنار دریا خزر قرار دارد که به شهرهای سرخرود، محمودآباد و نور نزدیک میباشد. این شهر ساحلی در منطقه ای آرام قرار دارد که در حال انجام ساخت و ساز های زیادی میباشد. در ایزدشهر شهرک های زیادی ساخته شده است که اکثرا ساکنان آن غیر بومی هستند.