خرید ویلا در سعادت آباد - فروش و قیمت ویلا در سعادت آباد چمستان

سعادت‌آباد چمستان یکی از مناطق خوش آب‌وهوای شمال است که از هوای شرجی و مرطوب به دور است.در این منطقه ویلاهای متنوعی و زیبایی وجود دارد که هرکدام با توجه به موقعیت مکانی که دارند دارای ویژگی‌های بی‌نظیر و امکانات رفاهی متنوعی نیز هستند. دسترسی راحت به امکانات شهری و نزدیک بودن آن به تهران موجب می‌شود اکثر افراد این منطقه را برای خرید ویلا انتخاب کنند. بافت زیبا با امکانات رفاهی در ویلاها موجب شده بسیاری از افراد شهرنشین در تهران این منطقه را برای خرید ویلا انتخاب کنند به این دلیل که دارای امکانات رفاهی زیادی است که نیاز و خواسته افراد شهرنشین را به بهترین شکل تأمین می‌کند. و شما با بودجه‌ای که در اختیاردارید می‌توانید با مشاوران و کارشناسان املاک در ارتباط باشید و با توجه به بودجه‌ای که در اختیاردارید ویلا را خریداری کنید.

4 خواب
4 حمام
400 متراژ
400 زیر بنا
قیمت: 6,000,000,000
مشاهده جزئیات
4 خواب
4 حمام
270 متراژ
360 زیر بنا
قیمت: 5,000,000,000
مشاهده جزئیات
3 خواب
3 حمام
270 متراژ
220 زیر بنا
قیمت: 3,000,000,000
مشاهده جزئیات
2 خواب
300 متراژ
250 زیر بنا
قیمت: 4,300,000,000
مشاهده جزئیات
4 خواب
4 حمام
580 متراژ
550 زیر بنا
قیمت: 10,000,000,000
مشاهده جزئیات
4 خواب
4 حمام
420 متراژ
450 زیر بنا
قیمت: 7,000,000,000
مشاهده جزئیات
3 خواب
2 حمام
300 متراژ
250 زیر بنا
قیمت: 4,300,000,000
مشاهده جزئیات
3 خواب
3 حمام
550 متراژ
400 زیر بنا
قیمت: 7,000,000,000
مشاهده جزئیات

خرید ویلا در سعادت‌آباد چمستان

سعادت‌آباد چمستان به دلیل قرار گرفتن در بهترین موقعیت مکانی در شمال از آب‌وهوای خوبی برخوردار است و از طرفی دارای زیبایی‌های خدادادی طبیعی زیادی است. در این منطقه ویلاهای متنوعی زیادی وجود دارد که هرکدام به دلیل موقعیت مکانی که دارند دارای ویژگی‌های مختص به خود نیز هستند. آب‌وهوای خوب و طبیعت بکر و زیبا موجب می‌شود که بسیاری از افراد برای خرید ویلا این منطقه را انتخاب کنند. بازار خریدوفروش ملک ازجمله ویلا در این منطقه شمالی بسیار داغ است.قیمت ویلا در این منطقه بسیار مناسب است و شما با بودجه‌ای که در اختیاردارید می‌توانید با مشاوران و کارشناسان املاک در ارتباط باشید و با توجه به بودجه‌ای که در اختیاردارید ویلا را خریداری کنید.

خرید ویلا ارزان در سعادت‌آباد چمستان

اگر بودجه‌ شما برای خرید ویلا گران‌قیمت کافی نیست و مایل هستید ویلای ارزان‌قیمتی را خریداری کنید بهتر است بدانید در این منطقه ویلاهای ارزان‌قیمتی نیز وجود دارد که شما می‌توانید با بودجه‌ای که در اختیاردارید ویلای مناسبی را خریداری کنید. البته در مواقعی که خرید ویلا کمتر است و بازار املاک دچار رکود شده است نیز می‌توانید خرید ارزان‌تری از ویلا را داشته‌اشید. البته یکی از نکات اساسی در این مورد این است که قبل از عقد قرارداد، اسناد و املاک ویلا را موردبررسی قرار دهید. اسناد و مدارک را بررسی کنید و اطمینان یابید که اسناد و مدارک کاملاً قانونی بوده و ازنظر دهیاری روستا، جهاد کشاورزی و دیگر سازمان‌ها هیچ مشکل قانونی نداشته باشد. بافت ویلا نیز ازجمله مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید. البته یکی از وظایف دهیاری‌ها این است که ساختمان ویلا بافت سالم و قانونی داشته باشد که البته برای اینکه خیالتان از این بابت راحت شود بهتر است خودتان نیز به این موضوع رسیدگی کنید. رسیدگی به چنین مواردی موجب می‌شود که در آینده دچار هیچ‌گونه مشکلی نخواهید شد.

مزایای خرید ویلا در سعادت‌آباد

طبیعت زیبا و جذاب سعادت‌آباد چمستان زندگی زیبا و وصف‌ناشدنی را در دل طبیعت برای خریداران املاک فراهم کرده است.اگر دنبال کننده زندگی در دل طبیعت همیشه سرسبز و زیبا هستید بهتر است در آگهی‌های ویلا فروشی در چمستان به دنبال ویلای مناسب با بودجه خود باشید.البته یکی از مناطق زیبا با آب‌وهوای خوب و دلپذیر سعادت‌آباد چمستان است که ویلاهای متنوع و زیبایی در آن وجود دارد. اگر به دنبال منطقه‌ای به‌دوراز هوای شرجی و مرطوب هستی پیشنهاد ما به شما خرید ویلا در سعادت‌آباد چمستان است. در این روستا با پوشش سرسبز درمیان جنگل‌های انبوه به امکاناتی شهری دسترسی راحتی خواهید داشت و به‌راحتی می‌توانید در باغ‌های سرسبز این منطقه ویلا خریداری کنید و از چشم‌اندازهای زیبای این منطقه بهره‌مند شوید.
این روستا به تهران نزدیک است و شما به امکانات شهری دسترسی راحتی خواهید داشت که همین امر موجب ترغیب شما برای خرید ویلا در این منطقه می‌شود. البته اگر بودجه شما برای خرید ویلا در این منطقه کافی نیست بهتر است به فکر خرید ویلا شهرکی در سعادت‌آباد چمستان به‌صورت اقساطی باشید.


ویلا شهرکی در سعادت‌آباد چمستان

یکی از معروف‌ترین مناطق در چمستان، روستای سعادت‌آباد است که دارای ویلا شهرکی و ویلاهای لوکس متعددی هست. این منطقه حدود 10 کیلومتر از چمستان دور است و حدود 3 کیلومتر نیز از آمل دور می‌باشد. ویلای شهرکی در این منطقه ازجمله مواردی است که برای خرید ویلا گزینه مناسبی هستند. در ویلا شهرکی در سعادت‌آباد چمستان ویلاهای زیبا با نگهبان مستقر و 24 ساعته وجود دارد که امنیت ویلا را تأمین می‌کند. در منطقه سعادت‌آباد چمستان باغ‌های مرکبات زیادی وجود دارد که شهر را پر از درختان مرکبات خواهید دید. ویلا شهرکی نیز در حیاط خود درختان مرکباتی زیادی است که همه درختان هرسال باردهی خوبی دارند. اغلب ویلای شهرکی در این منطقه دارای 300 متر زمین با 26 متر زیربنا است که 4 خوابه هستند. هرکدام از این ویلاها دارای 3 سال ساخت هستند و البته سند تک‌برگ دارند. اسناد و مدارک هرکدام از این ویلاهای شهرکی نیز کاملاً قانونی بوده و هیچ‌گونه مشکل قانونی ندارند.

خرید ویلا لاکچری سعادت‌آباد چمستان

همان‌طور که بیان‌کردیم ویلاهای متنوع و زیبا در سعادت‌آباد چمستان وجود دارد که هرکدام دارای امکانات رفاهی متنوعی است و این امکان را برای خریداران فراهم می‌کند که به‌راحتی از همه امکانات موجود در ویلا بهره‌مند شوند.خرید ویلا لاکچری نیز بر خریدارانی که به دنبال یک ویلای زیبا با امکانات رفاهی زیادی هستند بهترین گزینه به‌حساب می‌آید.بنای ویلای لاکچری از تراکم خوبی ازنظر مساحت برخوردار است و اغلب به‌صورت دوبلکس است. محوطه ویلا را درختان سرسبز با گل‌های رنگارنگ پوشانده است و کفپوش حیاط نیز به‌صورت سنگ‌فرش طراحی‌شده است. معماری به‌کاررفته در ویلا ظاهر محکم و استواری را به ساختمان بخشیده است.پوشش سنگی نمای ساختمان با معماری زیبا جلوه زیبایی را به ساختمان داده است. برای بالابردن مقاومت و همچنین افزایش زیبایی ساختمان کفپوش تراس به‌صورت سنگ‌های زیبا طراحی‌شده است. امکانات رفاهی زیادی ازجمله سقف کاذب، نورپردازی عالی و آشپزخانه با کابینت‌های زیبا و جادار فراهم‌شده است.

خرید ویلا لوکس در سعادت‌آباد چمستان

سعادت‌آباد چمستان از آب‌وهوای بی‌نظیری برخوردار است که پوشش سرسبز جنگلی آن را احاطه کرده است. اکثر خریداران برای خرید ویلا در منطقه شمالی بیشتر به خرید ویلا در سعادت‌آباد چمستان فکر می‌کنند و این منطقه را برای سرمایه‌گذاری و خرید ویلا انتخاب می‌کنند.
خرید ویلا لوکس نیز برای خریداران بسیار جالب و قابل‌توجه است به این دلیل که علاوه بر اینکه ظاهر زیبا و شیکی دارند از امکانات رفاهی خوبی نیز برخوردار هستند. نمای ساختمان ویلا لوکس سنگی و بسیار زیبا است که مقاومت بالایی نیز در برابر فرسایش دارد. ازجمله امکانات متنوع در ویلای لوکس می‌توان به مواردی همچون پوشش کف سرامیک، کابینت‌های زیبا و شیک آشپزخانه، گاز رومیزی، هود،تأسیسات سرمایشی و گرمایشی همچون رادیاتورف بخاری، پکیج و اسپلیت،کاغذدیواری و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی اشاره کرد. دیگر امکانات رفاهی نیز نظیر پارکینگ اختصاصی، شومینه، درب ضد سرقت، کمد دیواری، تراس و .... نیز در ویلا تعبیه‌شده است.
شما با خرید ویلا لوکس در سعادت‌آباد چمستان می‌توانید از جاذبه‌های گردشگری و طبیعی این منطقه دیدن کنید و با خیال راحت از امکانات متنوع آن نیز بهره‌مند شوید.

قیمت خرید ویلا در سعادت‌آباد چمستان

بازار خریدوفروش ویلا در سعادت‌آباد چمستان بسیار داغ است و این به این دلیل است که این منطقه آب‌وهوای معتدل و خوبی دارد که اغلب پای خریداران زیادی را به سمت خود کشانده است. این منطقه دارای ویلاهای متنوعی است که هرکدام از این ویلاها در موقعیت‌های مکانی مختلفی قرارگرفته‌اند. امکانات راهی به‌کاررفته در هرکدام از ویلاها با یکدیگر متفاوت است که البته می‌توان بیان کرد که قیمت هرکدام از این ویلاها متأثر از متراژ زمین و زیربنا، امکانات رفاهی و موقعیت مکانی ویلا است. بنابراین برای اطلاع گرفتن از این موارد بهتر است باکارشناسان املاکی معتبر در این حوزه در ارتباط باشید تا بتوانید با توجه به خواسته و نیاز خود و همچنین بودجه‌ای که در اختیاردارید ویلای مناسبی را در سعادت‌آباد چمستان خریداری کنید.

 

 

در تماس باشید


چمستان،آهودشت، املاک رحمتی

خانم سهیلی 09194769055

خانم شعبانی 09190191274

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

املاک رحمتی