خرید ویلا در آهودشت - فروش و قیمت ویلا در آهودشت چمستان

خرید ویلا در آهودشت چمستان ازنظر بهره‌مندشدن از آب‌وهوای معتدل و طبیعت بکر و از همه مهم‌تر ‌سرمایه‌گذاری بسیار مهم و مفید است. این منطقه طی این سال‌های موردتوجه بسیاری از خریداران قرارگرفته است و اغلب بسیاری از سرمایه‌داران تمایل دارند در این منطقه ویلا موردنظر خود را خریداری کنند. بودن زمین‌های مرغوب و باغات پربار و ارزشمند ازجمله امتیازهای این منطقه است که سرمایه‌گذاران زیادی مایل هستند در این منطقه ویلا خریداری کنند. برای خرید ویلا در آهودشت چمستان و حتی دیگر مناطق کشور باید در مرحله اول به نکات حقوقی مهمی توجه داشته که برای این منظور می‌‌‌توانید از کارشناسان و مشاوران املاکی معتبر کمک بگیرید. مشاوران املاک با شناخت خوب این منطقه اطلاعات زیادی در رابطه به موقعیت‌ مکانی ویلا در این منطقه رادارند و می‌توانند بهترین و مناسب‌ترین ویلا را با توجه به بودجه‌ای که در اختیاردارید برای شما انتخاب کنند.

 

2 خواب
160 متراژ
75 زیر بنا
قیمت: 1,600,000,000
مشاهده جزئیات
2 خواب
220 متراژ
130 زیر بنا
قیمت: 2,500,000,000
مشاهده جزئیات
2 خواب
200 متراژ
100 زیر بنا
قیمت: 1,900,000,000
مشاهده جزئیات
3 خواب
450 متراژ
150 زیر بنا
قیمت: 3,800,000,000
مشاهده جزئیات
3 خواب
300 متراژ
300 زیر بنا
قیمت: 6,500,000,000
مشاهده جزئیات
2 خواب
150 متراژ
95 زیر بنا
قیمت: 2,700,000,000
مشاهده جزئیات
2 خواب
220 متراژ
115 زیر بنا
قیمت: 3,300,000,000
مشاهده جزئیات
3 خواب
290 متراژ
145 زیر بنا
قیمت: 4,500,000,000
مشاهده جزئیات
3 خواب
220 متراژ
138 زیر بنا
قیمت: 3,300,000,000
مشاهده جزئیات
2 خواب
140 متراژ
80 زیر بنا
قیمت: 2,000,000,000
مشاهده جزئیات

خرید ویلا در آهودشت چمستان

همه مناطق ایران جذابیت و زیبایی خاص منطقه خود را دارد و با سفر کردن به هرکدام از شهرها شاهد جاذبه‌های زیبای آن منطقه خواهید بود. البته شهرهای شمالی به دلیل آب‌وهوای خوش و معتدلی که دارد همیشه میزبان گردشگران زیادی است که از گوشه و کنار کشور به این مناطق سفرمی‌کنند. شلوغی‌های، آلودگی هوا و ترافیک‌های شهر موجب شده که بسیاری از افراد برای در امان ماندن از این موارد به دنبال خرید ویلا در مناطق شمالی باشند تا روزهای فراغت و تعطیلات خود را در بهترین منطقه خوش آب‌وهوا سپری کنند.روستای آهو دشت نیز یکی از بهترین منطقه در چمستان است که ازنظر داشتن آب‌وهوا و طبیعت بکر با جاذبه‌های طبیعی زیبا بسیار معروف است. خریداران زیادی هستند که این روستا را برای خرید ویلا انتخاب می‌کنند و این هم به این دلیل است که هوای این منطقه بسیار پاک و سالم است و می‌توان در هوای پاک آن نفس کشید و پرواز پرندگان را دل آسمان نگاه کرد.
از ویژگی‌های این منطقه می‌توان به دسترسی راحت به امکانات شهری اشاره کرد. بسیاری از ویلاهای شیک و زیبا با امکانات رفاهی متنوع در آهو دشت قرار دارد که خریداران با توجه به نیاز و خواسته خود و با بودجه‌ای که کنار گذاشته‌اند به‌راحتی می‌توانند بهترین ویلا را در این منطقه خریداری کنند.

خرید ویلا مدرن درآهودشت چمستان

آهو دشت در غرب استان مازندران قرار دارد که یکی از خوش آب‌وهوا تریم منطقه در چمستان شمال است. بسیاری از خریداران با توجه به خوش آب‌وهوا بودن این منطقه را برای خرید ویلا انتخاب می‌کنند. در آهودشت ویلاهای لوکس و زیبایی وجود دارد که خریداران برای خرید ویلا در شمال در ابتدا به فکر خرید ویلا در آهودشت می‌افتند. مناظر خاص و زیبا به همراه آب‌وهوای عالی ازجمله امتیازهای این منطقه است که پای خریداران زیادی را به سمت خود کشانده است. این مدل از ویلاها دارای نگهبانی دائمی هستند که به‌طور کامل از ویلا محافظت می‌کنند و امنیت ویلا را به بهترین شکل فراهم می‌سازند. ویلا مدرن و جدید با نمای و معماری زیبا در آهودشت برای هر سلیقه‌ای طراحی‌شده است و بسیاری از خریداران تمایل به خرید ویلا در این منطقه هستند. مصالح و متریال‌های بکار رفته در این ویلاها بهترین کیفیت رادارند. البته قیمت این ویلاها در آهودشت بسیار مناسب است و برای خریدارانی که تمایل به خرید ویلا رادارند اما بودجه کافی برای خرید در اختیارشان نیست خرید ویلا در این منطقه بسیار مناسب است.

خرید ویلا دوبلکس در آهودشت چمستان

زیبایی ویلا دوبلکس درآهودشت چمستان بسیار زیبا و خیره‌کننده است و نظر هر خریداری را به سمت خود جلب می‌کند. نمای سنگی و زیبا به همراه محوطه سرسبز و پوشیده ازگل‌ها و گیاهان رنگی جلوه زیباتری به نمای ساختمان بخشیده است. ویلای دوبلکس با توجه به متراژی که دارد برای هر سلیقه‌ای مناسب است و از طرفی دارای امکانات رفاهی متنوعی است.


خرید ویلا جنگلی در آهودشت چمستان

روستای آهودشت یکی از بخش‌های چمستان در مناطق شمالی است که در جاده آمل به چمستان واقع‌شده است. ساخت‌وسازهایی متعدد از ویلا در این منطقه وجود دارد که این منطقه را به شهرت رسانده است. طراحی ویلای جنگلی به‌صورت طبقات مستقل از یکدیگر طراحی‌شده است که در دل جنگل قرارگرفته است. چشم‌اندازهای جنگلی و زیبا از دیگر ویژگی‌های زیبایی این منطقه است که خریداران زیادی را به سمت خرید این مدل از ویلاها در این منطقه ترغیب می‌کند.
ویلاهای شهرکی جنگلی در این منطقه دارای نگهبانان 24 ساعته هستند. از امکانات رفاهی متنوع در این ویلاها می‌توان به تعداد اتاق‌خواب، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی ، استخر و انشعابات گاز، آب و برق اشاره کرد. به‌طور مسلم خرید ویلای استخر دار این امکان را برای شما فراهم می‌کند که هر زمان که خواستید می‌توانید از استخر شخصی خود استفاده کنید و تجربه خوبی را با شنا کردن در استخر داشته باشید. نگران سیستم گرمایشی و سرمایشی ویلا نیز نباشید بلکه سیستم پکیج و رادیاتور در ویلا فراهم‌شده است. چشم‌اندازهای زیبا از جنگل و طبیعت زیبا و بکر یکی از امتیازهای برتر این منطقه است که موجب شده خریدوفروش ویلا در این منطقه از رشد خوبی برخوردار باشد.اغلب سند این ویلاها به‌صورت تک‌برگ است و از این بابت خیالتان راحت است که ویلای که خریداری می‌کنید دارای اسناد و مدارک کاملاً قانونی است و این اطمینان را به شما می‌دهد که اسیر افراد سودجو و کلاهبردار نشده‌اید. اگر قصد خرید ویلا در آهودشت چمستان رادارید بهتر است با کارشناسان و مشاوران املاکی معتبر در ارتباط باشید و با در میان گذاشتن خواسته و بودجه خود با این افراد بتوانید بهترین و مناسب‌ترین ویلا را آهودشت خریداری کنید.

نکات مهم و ضروری برای خرید ویلا در آهودشت چمستان

اگر مایل هستید در آهودشت چمستان ویلا خریداری کنید قبل از هر چیز باید به برخی از نکات مهم و ضروری توجه داشته باشید. بسیاری از افراد سودجو و کلاهبردار در کمین خریداران ویلا هستند که با هر ترفندی قصد کلاهبرداری رادارند. بنابراین حواستان به این موضوع باشد و البته بهتر است با کارشناسان و مشاوران املاکی معتبر در ارتباط باشید و خرید ویلا را به این افراد کاربلد بسپارید.
یکی از نکات مهم و ضروری در زمان خرید ویلا در آهودشت شمال این است که همه قسمت‌های این منطقه را بررسی کنید. موقعیت مکانی ویلا را در نظر بگیرید و به این امر توجه ویژه‌ای داشته باشید. قیمت‌های هرکدام از ویلا را موردبررسی قرار دهید و البته قبل ازهر چیز سازه ویلا را مورد ارزیابی قرار دهد و از کیفیت مصالح و متریال‌های بکار رفته در این اطمینان یابید. به این نکته دقت داشته باشید که در زمان خرید ویلا حساسیت زیادی به خرج دهید و با کارشناسان املاک معتبر در ارتباط باشید تا در دام افراد سودجو و کلاهبردار قرار نگیرید.
بررسی کردن امکانات رفاهی مطابق با خواسته و نیاز شما نیز ازجمله نکات مهم و ضروری در زمان خرید ویلا در آهودشت شمال است که رسیدگی به این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است. دسترسی سریع به امکانات شهری و همچنین امکانات رفاهی متنوعی در ویلا موجب می‌شود که شما با خیال راحت روزهای تعطیلات و اوقات فراغت خود را در بدون کوچک‌ترین مشکلی در ویلا سپری کنید

 

در تماس باشید


چمستان،آهودشت، املاک رحمتی

خانم سهیلی 09194769055

خانم شعبانی 09190191274

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

املاک رحمتی